Muži "A" - zápasy

1. kolo
07.10 15:00 Rovensko FC Rovensko Sudkov B Sokol Sudkov "B" 4 : 0 (3 : 0)
07.10 15:00 Brníčko Sokol Brníčko Hanušovice FK Hanušovice 3 : 4 (1 : 3)
07.10 15:00 Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B Jedlí Sokol Jedlí 2 : 0 (2 : 0)
08.10 11:00 Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín Lesnice B Sokol Lesnice B 0 : 4 (0 : 2)
08.10 15:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Malá Morava Sokol Malá Morava 1 : 0 (0 : 0)
2. kolo
14.10 14:30 Rovensko FC Rovensko Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín 2 : 0 (0 : 0)
14.10 14:30 Hanušovice FK Hanušovice Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B 3 : 0 (2 : 0)
14.10 14:30 Malá Morava Sokol Malá Morava Brníčko Sokol Brníčko 4 : 0 (2 : 0)
14.10 15:00 Lesnice B Sokol Lesnice B Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 2 : 1 (1 : 0)
15.10 14:00 Sudkov B Sokol Sudkov "B" Jedlí Sokol Jedlí 3 : 2 p (1 : 1)
3. kolo
21.10 14:30 Brníčko Sokol Brníčko Lesnice B Sokol Lesnice B 1 : 4 (0 : 3)
21.10 14:30 Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B Malá Morava Sokol Malá Morava 9 : 1 (5 : 0)
22.10 11:00 Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín Sudkov B Sokol Sudkov "B" 4 : 2 (2 : 2)
22.10 14:30 Jedlí Sokol Jedlí Hanušovice FK Hanušovice 3 : 6 (2 : 4)
22.10 14:30 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Rovensko FC Rovensko 4 : 1 (2 : 1)
4. kolo
26.08 16:30 Rovensko FC Rovensko Brníčko Sokol Brníčko 3 : 1 (0 : 0)
26.08 16:30 Lesnice B Sokol Lesnice B Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B 0 : 2 (0 : 1)
26.08 16:30 Malá Morava Sokol Malá Morava Jedlí Sokol Jedlí 6 : 5 (4 : 3)
27.08 11:00 Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 0 : 3 (0 : 2)
27.08 17:00 Sudkov B Sokol Sudkov "B" Hanušovice FK Hanušovice 2 : 7 (2 : 3)
5. kolo
02.09 16:00 Hanušovice FK Hanušovice Malá Morava Sokol Malá Morava 4 : 1 (3 : 1)
02.09 16:00 Brníčko Sokol Brníčko Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín 2 : 1 p (0 : 0)
02.09 16:00 Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B Rovensko FC Rovensko 3 : 0 (1 : 0)
03.09 16:00 Jedlí Sokol Jedlí Lesnice B Sokol Lesnice B 0 : 7 (0 : 2)
03.09 16:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Sudkov B Sokol Sudkov "B" 2 : 0 (1 : 0)
6. kolo
09.09 16:00 Rovensko FC Rovensko Jedlí Sokol Jedlí 4 : 1 (2 : 1)
09.09 16:00 Lesnice B Sokol Lesnice B Hanušovice FK Hanušovice 3 : 2 (3 : 1)
09.09 17:00 Sudkov B Sokol Sudkov "B" Malá Morava Sokol Malá Morava 6 : 4 (3 : 3)
10.09 11:00 Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B 2 : 5 (0 : 3)
10.09 16:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Brníčko Sokol Brníčko 7 : 0 (3 : 0)
7. kolo
16.09 15:30 Hanušovice FK Hanušovice Rovensko FC Rovensko 12 : 0 (8 : 0)
16.09 15:30 Brníčko Sokol Brníčko Sudkov B Sokol Sudkov "B" 4 : 0 (2 : 0)
16.09 15:30 Malá Morava Sokol Malá Morava Lesnice B Sokol Lesnice B 4 : 1 (3 : 1)
16.09 15:30 Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 2 : 0 (1 : 0)
17.09 15:30 Jedlí Sokol Jedlí Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín 4 : 3 p (2 : 1)
8. kolo
23.09 15:30 Rovensko FC Rovensko Malá Morava Sokol Malá Morava 5 : 0 (2 : 0)
23.09 15:30 Brníčko Sokol Brníčko Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B 1 : 8 (1 : 7)
23.09 17:00 Sudkov B Sokol Sudkov "B" Lesnice B Sokol Lesnice B 0 : 6 (0 : 5)
24.09 11:00 Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín Hanušovice FK Hanušovice 1 : 4 (1 : 2)
24.09 15:30 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Jedlí Sokol Jedlí 4 : 1 (2 : 0)
9. kolo
30.09 15:00 Hanušovice FK Hanušovice Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 3 : 2 p (1 : 2)
30.09 15:00 Lesnice B Sokol Lesnice B Rovensko FC Rovensko 5 : 1 (3 : 0)
30.09 15:00 Malá Morava Sokol Malá Morava Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín 2 : 1 (1 : 1)
30.09 15:00 Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B Sudkov B Sokol Sudkov "B" 18 : 1 (8 : 0)
01.10 15:00 Jedlí Sokol Jedlí Brníčko Sokol Brníčko 3 : 2 (1 : 1)
10. kolo
25.05 17:00 Hanušovice FK Hanušovice Brníčko Sokol Brníčko : ( : )
25.05 17:00 Lesnice B Sokol Lesnice B Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín : ( : )
25.05 17:00 Malá Morava Sokol Malá Morava Hrabišín TJ Sokol Hrabišín : ( : )
25.05 17:00 Sudkov B Sokol Sudkov "B" Rovensko FC Rovensko : ( : )
26.05 17:00 Jedlí Sokol Jedlí Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B : ( : )
11. kolo
01.06 17:00 Brníčko Sokol Brníčko Malá Morava Sokol Malá Morava : ( : )
01.06 17:00 Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B Hanušovice FK Hanušovice : ( : )
02.06 11:00 Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín Rovensko FC Rovensko : ( : )
02.06 17:00 Jedlí Sokol Jedlí Sudkov B Sokol Sudkov "B" : ( : )
02.06 17:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Lesnice B Sokol Lesnice B : ( : )
12. kolo
08.06 17:00 Rovensko FC Rovensko Hrabišín TJ Sokol Hrabišín : ( : )
08.06 17:00 Hanušovice FK Hanušovice Jedlí Sokol Jedlí : ( : )
08.06 17:00 Lesnice B Sokol Lesnice B Brníčko Sokol Brníčko : ( : )
08.06 17:00 Malá Morava Sokol Malá Morava Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B : ( : )
08.06 17:00 Sudkov B Sokol Sudkov "B" Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín : ( : )
13. kolo
13.04 15:30 Hanušovice FK Hanušovice Sudkov B Sokol Sudkov "B" 5 : 1 (4 : 1)
13.04 15:30 Brníčko Sokol Brníčko Rovensko FC Rovensko 2 : 1 (1 : 0)
13.04 15:30 Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B Lesnice B Sokol Lesnice B 7 : 1 (3 : 0)
14.04 15:30 Jedlí Sokol Jedlí Malá Morava Sokol Malá Morava 3 : 6 (1 : 4)
14.04 15:30 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín 5 : 1 (1 : 1)
14. kolo
20.04 16:00 Rovensko FC Rovensko Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B : ( : )
20.04 16:00 Lesnice B Sokol Lesnice B Jedlí Sokol Jedlí : ( : )
20.04 16:00 Malá Morava Sokol Malá Morava Hanušovice FK Hanušovice : ( : )
20.04 16:00 Sudkov B Sokol Sudkov "B" Hrabišín TJ Sokol Hrabišín : ( : )
21.04 11:00 Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín Brníčko Sokol Brníčko : ( : )
15. kolo
27.04 16:00 Hanušovice FK Hanušovice Lesnice B Sokol Lesnice B : ( : )
27.04 16:00 Brníčko Sokol Brníčko Hrabišín TJ Sokol Hrabišín : ( : )
27.04 16:00 Malá Morava Sokol Malá Morava Sudkov B Sokol Sudkov "B" : ( : )
28.04 16:00 Jedlí Sokol Jedlí Rovensko FC Rovensko : ( : )
28.04 16:00 Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín : ( : )
16. kolo
01.01 00:00 Lesnice B Sokol Lesnice B Malá Morava Sokol Malá Morava : ( : )
04.05 09:30 Sudkov B Sokol Sudkov "B" Brníčko Sokol Brníčko : ( : )
05.05 11:00 Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín Jedlí Sokol Jedlí : ( : )
05.05 16:30 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B : ( : )
05.05 17:00 Rovensko FC Rovensko Hanušovice FK Hanušovice : ( : )
17. kolo
11.05 16:30 Hanušovice FK Hanušovice Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín : ( : )
11.05 16:30 Lesnice B Sokol Lesnice B Sudkov B Sokol Sudkov "B" : ( : )
11.05 16:30 Malá Morava Sokol Malá Morava Rovensko FC Rovensko : ( : )
12.05 16:30 Jedlí Sokol Jedlí Hrabišín TJ Sokol Hrabišín : ( : )
12.05 16:30 Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B Brníčko Sokol Brníčko : ( : )
18. kolo
01.01 00:00 Petrov - Sobotín SK Petrov - Sobotín Malá Morava Sokol Malá Morava : ( : )
18.05 14:00 Rovensko FC Rovensko Lesnice B Sokol Lesnice B : ( : )
18.05 17:00 Brníčko Sokol Brníčko Jedlí Sokol Jedlí : ( : )
19.05 16:30 Sudkov B Sokol Sudkov "B" Rapotín B TJ Jiskra Rapotín B : ( : )
19.05 17:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Hanušovice FK Hanušovice : ( : )
© TJ Sokol Hrabišín 2024