Přípravka - zápasy

1. kolo
07.09 09:00 Sudkov Sokol Sudkov Štíty TJ Sokol Štíty 7 : 8 (3 : 3)
07.09 16:30 Šumperk FK Šumperk Rovensko FC Rovensko 21 : 1 (7 : 1)
07.09 17:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Postřelmov TJ Postřelmov 2 : 7 (1 : 5)
08.09 17:00 Libina TJ Libina Bludov SK Bludov 7 : 11 (4 : 4)
2. kolo
21.09 14:45 Bludov SK Bludov Postřelmov TJ Postřelmov 26 : 1 (15 : 1)
21.09 16:00 Rovensko FC Rovensko Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 1 : 10 (1 : 4)
21.09 16:00 Štíty TJ Sokol Štíty Šumperk FK Šumperk 23 : 1 (12 : 1)
22.09 17:00 Libina TJ Libina Sudkov Sokol Sudkov 10 : 7 (5 : 4)
3. kolo
20.08 09:00 Šumperk FK Šumperk Libina TJ Libina 10 : 5 (5 : 2)
21.08 09:00 Sudkov Sokol Sudkov Bludov SK Bludov 6 : 19 (3 : 11)
21.08 10:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Štíty TJ Sokol Štíty 0 : 25 (0 : 17)
01.09 17:00 Postřelmov TJ Postřelmov Rovensko FC Rovensko 31 : 0 (14 : 0)
4. kolo
25.08 17:00 Libina TJ Libina Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 4 : 3 p (2 : 2)
28.08 10:00 Bludov SK Bludov Rovensko FC Rovensko 38 : 0 (16 : 0)
30.08 16:30 Sudkov Sokol Sudkov Šumperk FK Šumperk 2 : 23 (1 : 14)
31.08 17:00 Štíty TJ Sokol Štíty Postřelmov TJ Postřelmov 10 : 13 (4 : 6)
5. kolo
03.09 09:00 Šumperk FK Šumperk Bludov SK Bludov 16 : 3 (8 : 1)
03.09 09:00 Postřelmov TJ Postřelmov Libina TJ Libina 6 : 4 (4 : 2)
04.09 09:00 Rovensko FC Rovensko Štíty TJ Sokol Štíty 0 : 40 (0 : 19)
04.09 10:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Sudkov Sokol Sudkov 3 : 9 (2 : 3)
6. kolo
10.09 09:00 Šumperk FK Šumperk Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 9 : 3 (3 : 1)
11.09 09:00 Sudkov Sokol Sudkov Postřelmov TJ Postřelmov 5 : 13 (2 : 8)
11.09 10:00 Bludov SK Bludov Štíty TJ Sokol Štíty 14 : 13 (8 : 5)
13.09 17:00 Libina TJ Libina Rovensko FC Rovensko 25 : 1 (14 : 0)
7. kolo
17.09 09:00 Štíty TJ Sokol Štíty Libina TJ Libina 10 : 11 (6 : 4)
17.09 11:00 Postřelmov TJ Postřelmov Šumperk FK Šumperk 1 : 22 (1 : 11)
18.09 09:00 Rovensko FC Rovensko Sudkov Sokol Sudkov 0 : 19 (0 : 8)
18.09 13:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Bludov SK Bludov 0 : 18 (0 : 9)
8. kolo
24.09 09:00 Postřelmov TJ Postřelmov Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 7 : 3 (3 : 2)
24.09 09:00 Štíty TJ Sokol Štíty Sudkov Sokol Sudkov 17 : 7 (0 : 0)
25.09 09:00 Rovensko FC Rovensko Šumperk FK Šumperk 0 : 17 (0 : 6)
25.09 10:00 Bludov SK Bludov Libina TJ Libina 8 : 6 (5 : 3)
9. kolo
01.10 08:45 Postřelmov TJ Postřelmov Bludov SK Bludov 8 : 11 (2 : 5)
01.10 09:00 Šumperk FK Šumperk Štíty TJ Sokol Štíty 17 : 2 (13 : 1)
02.10 09:00 Sudkov Sokol Sudkov Libina TJ Libina 1 : 26 (0 : 15)
02.10 12:30 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Rovensko FC Rovensko 10 : 0 (6 : 0)
10. kolo
08.10 09:00 Štíty TJ Sokol Štíty Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 15 : 1 (7 : 0)
09.10 09:00 Rovensko FC Rovensko Postřelmov TJ Postřelmov 1 : 11 (0 : 6)
09.10 10:00 Bludov SK Bludov Sudkov Sokol Sudkov 17 : 6 (6 : 3)
13.10 16:00 Libina TJ Libina Šumperk FK Šumperk 3 : 21 (2 : 11)
11. kolo
15.10 09:00 Šumperk FK Šumperk Sudkov Sokol Sudkov 18 : 1 (10 : 0)
15.10 13:00 Postřelmov TJ Postřelmov Štíty TJ Sokol Štíty 8 : 9 (3 : 5)
16.10 09:00 Rovensko FC Rovensko Bludov SK Bludov 0 : 28 (0 : 14)
16.10 12:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Libina TJ Libina 3 : 9 (0 : 5)
12. kolo
22.10 09:00 Štíty TJ Sokol Štíty Rovensko FC Rovensko 18 : 4 (10 : 2)
23.10 09:00 Sudkov Sokol Sudkov Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 7 : 1 (4 : 1)
23.10 10:00 Bludov SK Bludov Šumperk FK Šumperk 3 : 16 (2 : 5)
25.10 15:30 Libina TJ Libina Postřelmov TJ Postřelmov 10 : 5 (5 : 1)
13. kolo
29.10 09:00 Postřelmov TJ Postřelmov Sudkov Sokol Sudkov 6 : 5 p (3 : 3)
29.10 09:00 Štíty TJ Sokol Štíty Bludov SK Bludov 17 : 18 (4 : 12)
30.10 09:00 Rovensko FC Rovensko Libina TJ Libina 4 : 6 (3 : 1)
30.10 10:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Šumperk FK Šumperk 2 : 12 (2 : 5)
14. kolo
28.09 09:00 Šumperk FK Šumperk Postřelmov TJ Postřelmov 19 : 5 (9 : 2)
28.09 10:00 Bludov SK Bludov Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 27 : 1 (14 : 0)
28.09 10:00 Sudkov Sokol Sudkov Rovensko FC Rovensko 16 : 3 (8 : 1)
28.09 10:30 Libina TJ Libina Štíty TJ Sokol Štíty 6 : 8 (5 : 5)
© TJ Sokol Hrabišín 2023