Přípravka (stříbrná) - zápasy

1. kolo
30.03 10:30 Rapotín TJ Jiskra Rapotín Šumperk "B" FK Šumperk "B" 9 : 11 (6 : 7)
30.03 13:00 Úsov FK Úsov Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 5 : 4 (3 : 0)
31.03 11:00 Postřelmov TJ Postřelmov Libina TJ Libina 3 : 24 (1 : 13)
31.03 12:00 Loštice SK Loštice Leština A Sokol Leština A 14 : 3 (8 : 3)
2. kolo
06.04 09:30 Leština A Sokol Leština A Šumperk "B" FK Šumperk "B" 3 : 18 (2 : 5)
06.04 10:00 Libina TJ Libina Rapotín TJ Jiskra Rapotín 11 : 14 (4 : 5)
06.04 12:00 Loštice SK Loštice Úsov FK Úsov 6 : 7 p (4 : 5)
07.04 13:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Postřelmov TJ Postřelmov 14 : 2 (5 : 2)
3. kolo
13.04 09:00 Šumperk "B" FK Šumperk "B" Libina TJ Libina 7 : 10 (3 : 4)
13.04 09:00 Postřelmov TJ Postřelmov Loštice SK Loštice 0 : 23 (0 : 10)
13.04 09:30 Rapotín TJ Jiskra Rapotín Hrabišín TJ Sokol Hrabišín 11 : 13 (4 : 9)
13.04 13:30 Úsov FK Úsov Leština A Sokol Leština A 4 : 5 p (2 : 2)
4. kolo
20.04 09:30 Leština A Sokol Leština A Libina TJ Libina : ( : )
20.04 10:00 Loštice SK Loštice Rapotín TJ Jiskra Rapotín : ( : )
20.04 14:00 Úsov FK Úsov Postřelmov TJ Postřelmov : ( : )
21.04 13:30 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Šumperk "B" FK Šumperk "B" : ( : )
5. kolo
27.04 09:00 Šumperk "B" FK Šumperk "B" Loštice SK Loštice : ( : )
27.04 09:00 Postřelmov TJ Postřelmov Leština A Sokol Leština A : ( : )
27.04 09:30 Rapotín TJ Jiskra Rapotín Úsov FK Úsov : ( : )
27.04 10:00 Libina TJ Libina Hrabišín TJ Sokol Hrabišín : ( : )
6. kolo
04.05 09:30 Leština A Sokol Leština A Hrabišín TJ Sokol Hrabišín : ( : )
04.05 14:00 Postřelmov TJ Postřelmov Rapotín TJ Jiskra Rapotín : ( : )
04.05 14:30 Úsov FK Úsov Šumperk "B" FK Šumperk "B" : ( : )
05.05 10:00 Loštice SK Loštice Libina TJ Libina : ( : )
7. kolo
01.05 09:00 Šumperk "B" FK Šumperk "B" Postřelmov TJ Postřelmov : ( : )
01.05 10:00 Libina TJ Libina Úsov FK Úsov : ( : )
01.05 10:45 Rapotín TJ Jiskra Rapotín Leština A Sokol Leština A : ( : )
01.05 14:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Loštice SK Loštice : ( : )
8. kolo
11.05 09:00 Šumperk "B" FK Šumperk "B" Rapotín TJ Jiskra Rapotín : ( : )
11.05 09:30 Leština A Sokol Leština A Loštice SK Loštice : ( : )
11.05 10:00 Libina TJ Libina Postřelmov TJ Postřelmov : ( : )
12.05 14:00 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Úsov FK Úsov : ( : )
9. kolo
18.05 00:00 Šumperk "B" FK Šumperk "B" Leština A Sokol Leština A : ( : )
18.05 00:00 Úsov FK Úsov Loštice SK Loštice : ( : )
18.05 00:00 Rapotín TJ Jiskra Rapotín Libina TJ Libina : ( : )
18.05 00:00 Postřelmov TJ Postřelmov Hrabišín TJ Sokol Hrabišín : ( : )
10. kolo
25.05 00:00 Loštice SK Loštice Postřelmov TJ Postřelmov : ( : )
25.05 00:00 Leština A Sokol Leština A Úsov FK Úsov : ( : )
25.05 00:00 Libina TJ Libina Šumperk "B" FK Šumperk "B" : ( : )
26.05 14:30 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Rapotín TJ Jiskra Rapotín : ( : )
11. kolo
01.06 00:00 Šumperk "B" FK Šumperk "B" Hrabišín TJ Sokol Hrabišín : ( : )
01.06 00:00 Rapotín TJ Jiskra Rapotín Loštice SK Loštice : ( : )
02.06 00:00 Libina TJ Libina Leština A Sokol Leština A : ( : )
02.06 00:00 Postřelmov TJ Postřelmov Úsov FK Úsov : ( : )
12. kolo
08.06 00:00 Úsov FK Úsov Rapotín TJ Jiskra Rapotín : ( : )
08.06 00:00 Leština A Sokol Leština A Postřelmov TJ Postřelmov : ( : )
09.06 00:00 Loštice SK Loštice Šumperk "B" FK Šumperk "B" : ( : )
09.06 14:30 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Libina TJ Libina : ( : )
13. kolo
15.06 00:00 Šumperk "B" FK Šumperk "B" Úsov FK Úsov : ( : )
15.06 00:00 Rapotín TJ Jiskra Rapotín Postřelmov TJ Postřelmov : ( : )
16.06 00:00 Libina TJ Libina Loštice SK Loštice : ( : )
16.06 14:30 Hrabišín TJ Sokol Hrabišín Leština A Sokol Leština A : ( : )
14. kolo
07.05 16:00 Leština A Sokol Leština A Rapotín TJ Jiskra Rapotín : ( : )
08.05 10:00 Loštice SK Loštice Hrabišín TJ Sokol Hrabišín : ( : )
08.05 10:00 Postřelmov TJ Postřelmov Šumperk "B" FK Šumperk "B" : ( : )
08.05 14:30 Úsov FK Úsov Libina TJ Libina : ( : )
© TJ Sokol Hrabišín 2024